Спортивний Клуб «Апельсин»

 

В нас ви знайдете все, що потрібно: Тренажерний зал, Степ-аеробіка, Кардіо-пілатес, Інтенсивне схуднення, Зумба, Hot Body. Професійні тренери допоможуть вам досягнути бажаної фізичної форми, а затишна атмосфера та привітний колектив викличуть бажання повертатись сюди знову і знову, забезпечуючи регулярність ваших тренувань 😉

 

Тренажерний зал

Невеликий та затишний зал, обладнаний всіма необхідними тренажерами,  ідеально підходить для того, щоб привести своє тіло в відмінну фізичну форму.

 

Степ-аеробіка

Степ-аеробіка – це динамічний танцювальний комплекс вправ для зміцнення м’язів ніг. Виконується за допомогою платформи – «Степ». Вправи в степ-аеробіці вирізняються простотою та ефективністю, виконувати їх можна у будь-якому віці. Степ-аеробіка ідеально підходить для лікування та профілактики остеопорозу та артриту, для відновлення після травм коліна і просто для зміцнення м’язів ніг.  Степ-аеробіка покращує фігуру, зміцнює м’язи стегон, сідниць і гомілки, покращує поставу, надає сприятливу дію на серце і дихальну систему. Степ-аеробіка – дуже динамічний комплекс з високим темпом. Ритмічні вправи степ-аеробіки подарують хороше самопочуття та відмінний настрій.

 

90-60-90 

це поєднання степ-аеробіки, табати, боді-шейпінгу та різноманітних вправ для схуднення.

 

Зумба

Зумба – це запальне танцювальне тренування на основі латинських ритмів допоможе вам не просто схуднути та підтягнути фігуру, а ще й зарядитись неймовірно позитивними емоціями, яких вистачить до наступного тренування!

 

Пілатес

Пілатес — це комплекс фізичних вправ, метою яких є розвиток гнучкості всіх м’язів тіла. Пілатес сприяє зміцненню м’язів, фіксує нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів), укріплює м’язи спини, преса і тазу, покращує гнучкість тіла, знижує рівень стресу і поліпшує загальний стан здоров’я.

 

Інтенсивне схуднення

Інтенсивне схуднення – це комплекс вправ, спрямований на активне спалення жирових клітин.

 

Персональне тренування

Персональне тренування – це можливість досягти максимальних результатів за короткий відрізок часу без шкоди для здоров’я. Тренер допоможе вам підібрати вправи відповідно до ваших побажань, можливостей та стану здоров’я і прослідкує за їх правильним виконанням.

 

Персональні програми тренувань і харчування

✔ Без голодування і без використання різних препаратів

✔ Для схуднення і нарощування м’язової маси

✔ Для занять вдома і в спортзалі

✔ Підбір відповідних вправ у тому випадку, якщо у вас є травми або протипоказання до навантажень.

✔ 100% гарантія досягнення результату при дотриманні всіх рекомендацій!

 

VIP абонемент тренажерного залу

? безлімітне відвідування тренажерного залу;

? 10 індивідуальних занять з тренером;

? індивідуальні консультації.

Займаючись в клубі СК “Апельсин” Ви гарантовано можете добитися хороших спортивних результатів!

Вам це сподобається! ?

 

Як ми це зробимо?

  1. Ми зібрали професіональну команду тренерів
  2. Підкріпили команду медичними знаннями
  3. Підключили програмку дієти

Тренер + правильне виконання вправ +дієта +індивідуальний підхід = гарантований результат

Як це відбувається:

Ваші показники заміряє тренер, на основі цього індивідуально під Вас складається програма тренувань і харчування, на основі яких за місяць вже можна досягти хорошого результату!